Четвер, 24.01.2019, 09:34
 Фізика в ліцеї 
 сайт  Коваля Віктора Людвиговича
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гості"Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [0]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 266
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Досягнення

Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс «Левеня», проводиться для всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою,  хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати. В цьому конкурсі можна перевірити свої знання й інтуїцію, помірятися силами з ровесниками з усієї України.

Конкурс проводиться з 2002 року. Ліцей бере участь в цьому конкурсі з 2007 року.

Статистика результатів

2007

Кількість учасників

20

Добрий результат

3

Відмінний результат

0

2008

Кількість учасників

24

Добрий результат

11

Відмінний результат

1

2009

Кількість учасників

47

Добрий результат

23

Відмінний результат

3

2010

Кількість учасників

32

Добрий результат

11

Відмінний результат

5

2011

Кількість учасників

62

Добрий результат

29

Відмінний результат

5

2012

Кількість учасників

70

Добрий результат

31

Відмінний результат

8

2013

Кількість учасників

106

Добрий результат

48

Відмінний результат

18

2014

Кількість учасників

116

Добрий результат

36

Відмінний результат

35


2009

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Учасників

2

Переможці

2

Відділення: Технічних наук

Секція: Екологічно безпечні технології ресурсозбереження та альтернативна енергетика

Зобов Олексій (10клас)

«Нетрадиційні джерела енергії»

2 місце

Відділення: Фізики і астрономії

Секція: Теоретична фізика

Кондратюк Роман (11клас)

«Вплив електромагнітних полів на людину»

3 місце

2010

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Учасників

5

Переможці

1

Відділення: Технічних наук

Секція: Екологічно безпечні технології ресурсозбереження та альтернативна енергетика

Зобов Олексій (11клас)

«Використання фотоелементів як джерел енергії»

3 місце


2011

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Учасників

3

Переможці

1

Відділення: Технічних наук

Секція: Екологічно безпечних технологій ресурсозбереження

Мирончук Михайло (11клас)

«Паливні елементи»

2 місце

 

2012

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Учасників

5

Переможці

2

Відділення: Технічних наук

Секція: Екологічно безпечних технологій  ресурсозбереження

Кознюк Дмитро (11клас)

«Використання енергії Сонця в новітніх інженерних розробках»

1 місце

Відділення: Технічних наук

Секція: Технологічні процеси та перспективні технології

Кондратюк Андрій

«Гібридні автомобілі»

2 місце

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України:

учасник Кознюк Дмитро

 

2013

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Учасників

4

Переможці

3

Відділення: Технічних наук

Секція: Екологічно безпечних технологій ресурсозбереження

Пилипчук Олександр (11клас)

««Сонячна парасоля» - простий переносний сонячний колектор»

1 місце

Відділення: Технічних наук

Секція: Матеріалознавство

Пилипчук Олександр (11клас)

«Властивості кристалів кварцу та їх застосування в радіоелектроніці»

2 місце

Відділення: Технічних наук

Секція: Електроніка та приладобудування

 

Головенков Дмитро (11 клас)

«Діелькометричні способи вимірювання вологості сипких речовин»

2 місце

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України:

учасник Пилипчук Олександр зайняв 3 місце.

2014

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Учасників

3

Переможці

2

Відділення: Технічних наук

Секція: Екологічно безпечних технологій ресурсозбереження

Коваль Лада (11клас)

«Універсальна енергетична установка»

2 місце

Відділення: Технічних наук

Секція: Технологічні процеси та перспективні технології

Кокорський Арсен

«Новітні технології пожежогасіння»

2 місце

2015

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Учасників

2

Переможці

1

Відділення: Технічних наук

Секція: Екологічно безпечних технологій ресурсозбереження

Зубов Роман Сергійович, 11 клас

«Використання елементів Пельтьє ТЕС1-12706 як джерел електричного струму»

1 місце

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України:

учасник Зубов Роман зайняв 2 місце

   2016

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Учасників

2

Переможці

1

Відділення: Технічних наук

Секція: Екологічно безпечних технологій ресурсозбереження

Скомороха Катерина Ігорівна, 11 клас

«Універсальний зволожувач повітря

з використанням ультразвукового генератора»

1 місце

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України:

учасниця Скомороха Катерина Ігорівна зайняла 2 місце

2017

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Учасників

2

Переможці

2

Відділення: Технічних наук

Секція: Екологічно безпечних технологій ресурсозбереження

Савчук Діана Сергіївна, 11 клас

«Використання капілярних явищ та випаровування води для охолодження тіл»

2 місце

Відділення: Технічних наук

Секція: Матеріалознавство

Семацька Аліна Артурівна, 11 клас

«Підвищення стійкості будівельних інженерних споруд шляхом використання пластмасової сітки для попередження зсуву насипів»

1 місце

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України:

учасниця Семацька Аліна Артурівна зайняла 3 місце

2018

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Учасників

2

Переможці

1

Відділення: Технічних наук

Секція: Екологічно безпечних технологій ресурсозбереження

Пізнюр Юлія Олександрівна, 11 клас

"Збирач туману" - пристрій перетворення водяної пари в рідину 

2 місце

Олімпіада з фізики

2012

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (обласний етап):

 Мояренко Микола (11клас) – 3 місце

2013

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (обласний етап):

 Коваль Лада (10клас) – 2 місце

VІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (м.Херсон):

учасник Коваль Лада

2014

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (обласний етап):

 Коваль Лада (11клас) – 2 місце

2015

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (обласний етап):

 Зубов Роман (11клас) – 3 місце

2016

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (обласний етап):

Шевчук Дмитро (9клас) – 3 місце

Скомороха Катерина (11клас) – 3 місце

2017

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (обласний етап):

Шевчук Дмитро (10клас) – 3 місце

Гапонюк Максим (10клас) – 3 місце

Прищепа Микола (11клас) – 3 місце

2018

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (обласний етап):

Шевчук Дмитро (11клас) – 3 місце

Конкурс Intel-Техно Україна

Четверте місце - Коваль Лада Вікторівна. «Універсальна енергетична установка». Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки, Хмельницька обл.

Intel-Технo Україна – національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2015-2016

Учасники очного туру: Бондар Анастасія. "Похідний термогенератор"

Нагорна Ілона. "Демонстрація та дослідження газових розрядів  з використанням трансформатора Тесли".

2 місце в категорії "Фізика та астрономія", суперфіналістка.

Intel-Технo Україна – національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2016-2017

Савчук Діана «Використання капілярних явищ та випаровування води для охолодження тіл» у номінації «Інженерія» – 3 місце

Семацька Аліна «Використання пластмасової  сітки для попередження зсувів насипів при будівництві інженерних споруд» у номінації «Інженерія»  – 3 місце

 

Intel-Технo Україна – національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2017-2018

Пізнюр Юлія "Збирач туману" - пристрій перетворення водяної пари в рідину, категорія "Інженерія" - 3 місце

Шевчук Дмитро "Світлодіодний куб" - математика без цифр, категорія "Комп'ютерні науки" - учасник

 


                  

Copyright MyCorp © 2019
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Фотогалерея
Офіційні ресурси